Biedronki azjatyckieOd ponad 10 lat w Polsce trwa inwazja azjatyckich biedronek.

Przychodnia w Kluczach

Różańcowe dzieciDzieci z naszej parafii modlą się na różańcu. Za siebie, swoje rodziny i parafię…

Dzień Nauczyciela w RodakachTradycyjna akademia, kwiaty dla nauczycieli, ale także ślubowanie uczniów klasy I złożyły się na obchody Dnia Edukacji Narodowej w Rodakach.

Oddaj krew!Serdecznie zapraszamy na kolejną akcję zbiórki krwi organizowaną w szkole w Kluczach!

Ku pamięciPamięci tych, którzy zginęli w czasie II wojny światowej poświęcona była Msza św., jaką 8 października w świetlicy w Ryczówku odprawił ks. Jarosław Kwiecień.

Płonie hala w Kluczach

Będzie bardzo mocno wiać

Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2018

Halina ŁadońZarząd województwa małopolskiego już po raz szósty docenia tych, którzy są miłośnikami, badaczami lub twórcami dziedzictwa kulturowego Małopolski.

Napisali: dachowanie w RodakachDzisiaj w nocy ok godz. 1 doszło do wypadku. Jak relacjonują strażacy z PSP w Olkuszu mężczyzna kierujący pojazdem nie zachował wystarczającego bezpieczeństwa na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód dachował.

Zebranie wiejskieWe wtorek 19 września w sali remizy OSP Rodaki odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Rodaki.

ZawiadomienieWójt Gminy Klucze zawiadamia, o wszczęciu w dniu 30.08.2017 r. postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

O biletachW związku z licznymi pytaniami pasażerów przypominany, iż bilet za 1 zł obowiązuje wyłącznie w strefie miejskiej Olkusza ograniczonej przystankami: Os. Młodych Pętla, ul. Ks. Gajewskiego, Osiecka, Al. 1000-lecia, Rabsztyńska Supermarket, Supersam ZKG „KM”, 20 Straconych I, Skrzyżowanie stacja „Statoil”, Żuradzka, Orzeszkowej, Kamyk.

Uwaga na łosieŁosie są w naszej okolicy. Świadczy o tym dzisiejszy poranny wypadek tuż za Rodakami w kierunku Klucz.